O firmie

Metalowe sejfy oraz atestowane szafy na dokumenty zaprojektowane i wytworzone przez jedne z najlepszych przedsiębiorstw w branży.

Zajmujemy się sprzedażą niezawodnych sejfów, sejfów meblowych, szaf na broń oraz szaf aktowych z atestami w różnych klasach bezpieczeństwa.
Nauczeni doświadczeniem oferujemy naszym Klientom produkty renomowanych marek, które będą chronić ich pieniądze, ważne dokumenty, klejnoty oraz pozostały mniejszy lub większy majątek.

Nasze sejfy chronią przed włamaniem i przed kradzieżą cennych oraz wartościowych przedmiotów. Niektóre produkty chronią również przed ogniem, który może zniszczyć jakże ważne dokumenty i papiery wartościowe. Sejfy ognioodporne oraz szafy ognioodporne przystosowane są do utrzymania nienaruszonego stanu przechowywanych rzeczy od 30 do 60 minut w warunkach pożaru.

Producenci, z którymi współpracujemy od wielu lat cieszą się bardzo dobrą renomą, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wytwarzają produkty o najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb rynku oraz do potrzeb użytkowników. Oczywiście wszystko jest potwierdzone certyfikatami oraz zdobytymi nagrodami za wysoką jakość produkcji.

Jako dystrybutor oferujemy naszym Klientom wszelaką pomoc w doborze odpowiedniego produktu dla siebie, doradzamy przy wyborze odpowiedniej szafy czy sejfu dla rodzaju przechowywanych elementów.
Specjaliści do spraw sprzedaży odpowiedzą na każde Państwa pytanie i z pewnością wskażą taki produkt, który spełni Państwa oczekiwania.

Wiele podstawowych produktów takich szaf szafy na broń czy sejfy koliber posiadamy na stanie magazynowym więc możemy poszczycić się bardzo szybką realizacją zamówień, często nawet w ciągu 24 godzin.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami poprzez wysłanie zapytania, wysłanie smsa z prośbą o kontakt lub zadzwonienie na naszą infolinię.
Pracujemy do poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Z pozdrowieniami dla wszystkich naszych Klientów
Właściciel Firmy ARCADIA Sejfy-Antywlamaniowe.pl
Mariusz Herbski

Z naszych usług skorzystali

Opinie klientów

Wiarygodność