Sposoby darmowej dostawy

Dostawa jest darmowa

Kupując w naszym sklepie internetowym płacisz tylko za towar, przesyłka jest całkowicie darmowa w dowolne miejsce w Polsce pod adres budynku. Taka forma dostawy nie obejmuje wnoszenia do budynku.

W większości przypadków towar jest wysyłany na palecie. Kurier jest wyposażony w samochód z windą oraz w paleciaka. Kurier nie ma obowiązku wciągania palety i wnoszenia do budynku.

Towary o wadze nieprzekraczającej 25 kg są wysyłane kurierem paczkowym. Taka forma wymaga od kuriera wniesienia do wnętrza danego budynku czy lokalu.

Czas dostawy

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1 do 5 dni roboczych – jeśli produkt znajduje się na stanie magazynowym. W innych przypadkach czas realizacji zamówienia jest ustalany indywidualnie.

Dostawy kurierskie odbywają się zawsze w dni robocze w godzinach 8:00 – 16:00 przy czym należy pamiętać, że nie możemy wpłynąć na trasę kuriera i dokładny czas jego przyjazdu. Jest to zawsze uzależnione od ilości przesyłek i adresów w danym dniu.

Firma kurierska

Dostawy realizowane są przez kilka firm kurierskich, są to między innymi: GEODIS, GEIS, DHL, DPD, FEDEX (przesyłki do 30 kg) oraz INPOST (przesyłki do paczkoamatów).

Śledzenie przesyłki

Wszystkie przesyłki można śledzić za pomocą funkcji Trackingu. Numer listu przewozowego jest przekazywany po odebraniu towaru przez kuriera.