Klasy i limity przechowywanych wartości

Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z poniższymi tabelami i wykresami. W bardzo prosty sposób pokazują czym się kierować i jaki produkt powinieneś zakupić do ochrony swoich cennych przedmiotów.

Poziom ochrony antywłamaniowej

Z tego wykresu dowiesz się jaki poziom ochrony antywłamaniowej spełnia Twój sejf.

Tabela posłuży również przy wyborze odpowiedniego modelu i klasy do wartości oraz rzezy, które będziesz chciał zabezpieczyć.

Unikaj produktów, które nie posiadają żadnej klasy bezpieczeństwa. Będzie Ci trudno je ubezpieczyć a poza tym nie będziesz mieć gwaranacji odpowiedniego zabezpieczenia swoich drogocenności.

Nasze sejfy są testowane

W naszym kraju istnieją instytucje, które są odpowiednio uprawnione do wydawania certyfikatów. Sejfy otrzymują certyfikaty dopiero po pomyślnym przejściu szeregu testów. Certyfikat jest oczywiście wydawany w odpowiedniej klasie odporności.

Każda z klas jest przyznawana w zależności od poziomu ochrony jaki zapewnia dany sejf. Procedura testowania jest oczywiście skrupulatnie przeprowadzania.

Na wyznaczenie odpowiedniego poziomu wpływa szereg czynników takich jak grubość blachy, rodzaj ryglowania, rodzaj konstrukcji, typ zamka oraz wiele innych elementów.

Otrzymanie wyższej klasy gwarantuje możliwość przechowania wyższych wartości, a co za tym idzie urządzenie będzie bardziej odporne na włamanie i sforsowanie.

Tabela z limitami przechowywanych wartości

Pamiętaj o doborze odpowiedniej klasy sejfu do wartości jaką będziesz chciał w nim przechowywać. Warto więc zapoznać się z pewnymi danymi zawartymi na naszej stronie. Jest to istotne dla Ciebie i dla Towarzystw Ubezpieczeniowych, które mogą świadczyć ewentualne odszkodowania.

Poniższa tabelka przedstawia różnice pomiędzy klasami sejfów.

limity

Dobierz odpowiedni produkt do przechowywanej zawartości

Jeśli zastanawiasz się jaki dobrać sejf lub szafę do przechowywania danej zawartości skorzystać z poniższej tabeli, która powinna dać odpowiedzi na wszelkie pytania.